Home  /  Aktuality  /  Přinášíme novinky z veletrhu InnoTrans 2012 v Berlíně

Přinášíme novinky z veletrhu InnoTrans 2012 v Berlíně

InnoTrans 20123. října 2012

Ve dnech 18.-21. září 2012 se v Berlíně konal Mezinárodní dopravní veletrh kolejových vozidel InnoTrans 2012. S dlouholetou pravidelností zde i letos vystavovali známí světový výrobci, které zastupujeme na českém trhu.

Novinky ze stánku PIXY AG

Švýcarský výrobce PC LCD displejů společnost PIXY zde představil nejnovější displeje řady INC: resp. 10.4" displej INC-90.xx a 6.5" displej INC-92.xx. Displeje představují špičku na světovém trhu. Jsou kombinací švýcarské kvality, výkonného hardware, schopností provozu v extrémních podmínkách. Zároveň vynikají sníženou hloukou přístroje (pouhých 60 mm) a velice nízkými tepelnými ztrátami (celkové tepelné ztráty 20W), kterých bylo dosaženo použitím lepší architektury a kvalitnějších materiálů.

Microelettrica Scientifica a akvizice společnosti COMET

Společnost Microelettrica Scientifika zde představila mnoho novinek jak z oblasti spínací techniky, tak i z oblasti ventilátorů. V roce 2011 byla dokončena akvizie společnosti COMET. Tím Microelettrica Scientifica rozšířila své produktové porfolio o řadu ventilátorů používaných jak v železničním průmyslu, tak i ostatních oblastech jako je energetika, petrochemický průmysl, lodní průmysl aj.
Více o ventilátorech COMET naleznete zde

Vybrané ventilátory COMET používané v drážním průmyslu:

Nové rychlovypínače:

Nové stykače a odpojovače:

Nové odporníky:

Mors Smitt byl začleněn do skupiny Wabtec

IRPV červnu 2012 došlo ke změně vlastníka společnosti Mors Smitt. Novým vlastníkem je americká skupina Wabtec vlastnící mnoho světových výrobců z různých oblastí průmyslu. Mors Smitt bude nadále vystupovat pod svým jménem a logem, produkce a portfolio produktů nebude touto změnou nijak dotčeno.

Společnost Mors Smitt na InnoTransu představila svou novinku - Inteligentní konfigurovatelný reléový panel IRP. IRP je samostatně stojící zákaznicky konfigurovatelný panel, který může být snadno připojen na komunikační sběrnici a je kompatibilní se všemi relevantními IEC a EN normami.

IRP řešení se skládá z panelu D-U200 nebo CP-U200 relé, MMI spojení a řídícího panelu (jednotky) obsahujího programovatelnou architekturu FPGA nutnou pro splnění drážních funkcionalit. MMI nabízí velice jednoduchý nástroj, díky kterému lze jednotku naprogramovat.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


ČTĚTE TAKÉ:
Rozšiřujeme výhradní zastoupení výrobce ARTECHE i pro sektor energetiky a průmyslu
Pozvánka na Czech Raildays 2019
Relé ARTECHE využity v kosmickém středisku rakety Ariane 6

Průvodce
NEWSLETTER
Katalogy ke stažení

KONTAKTY

E-mail: railcomp@railcomp.cz
E-shop: www.zkousecky.cz
Tel: +420 777 86 77 31
Další kontakty →
Poptávkový formulář
Přinášíme novinky z veletrhu InnoTrans 2012 v Berlíně. Ve dnech 18.-21. září 2012 se v Berlíně konal Mezinárodní dopravní veletrh kolejových vozidel InnoTrans 2012. S dlouholetou pravidelností zde i letos vystavovali známí světový výrobci, které zastupujeme na českém trhu