Home  /  Aktuality  /  Innotrans 2018

Innotrans 2018

Navštivte nás na stáncích námi zastupovaných výrobců na českém a slovenském trhu, resp. společností Microelettrica ScientificaARTECHE a PIXY na veletrhu Innotrans 2018 ve dnech 18. - 21. 9. 2018 v německém Berlíně.

Microelettrica Scientifica

Microelettrica Scientifica

Italského výrobce výkonových komponent pro drážní a energetický průmysl s více jak 60ti letou tradicí naleznete v hale 17 na stánku č. 206.

Na stánku se můžete těšit na:

Arteche

ARTECHE

Španělský výrobce vysoce spolehlivých bezpečnostních a drážních relé splňujících standard SIL4 představí své portfolio drážních relé v hale 17 na stánku č. 107.

K vidění budou všechny typy drážních relé ARTECHE splňující např. provozní podmínky již od -65°C, SIL4 standard a disponující nesvařitelnými AgNi kontakty. Novinkou bude i napěťové relé indikují přítomnost jedno i vícefázového napětí.
 

PIXY

PIXY AG

Švýcarský výrobce drážních zobrazovacích jednotek a pultových dotykových displejů nacházející užití jak v železniční dopravě, tak i městské kolejové dopravě.

Naleznete jej v hale 2.2 na stánku č. 207 (společný stánek SwissRail).

Na stánku budou k vidění nové řady displejů pro diagnostické systémy (TCMS), vlakové řídící systémy (jako jsou ETCS, CBTC) a video řešení. V neposlední řadě zde bude představena nejnovější verze vývojového prostředí PAD.

 


ČTĚTE TAKÉ:
Rozšiřujeme výhradní zastoupení výrobce ARTECHE i pro sektor energetiky a průmyslu
Pozvánka na Czech Raildays 2019
Relé ARTECHE využity v kosmickém středisku rakety Ariane 6

Průvodce
NEWSLETTER
Katalogy ke stažení

KONTAKTY

E-mail: railcomp@railcomp.cz
E-shop: www.zkousecky.cz
Tel: +420 777 86 77 31
Další kontakty →
Poptávkový formulář
Innotrans 2018. Navštivte nás na stáncích našich partnerů na berlínském veletrhu dopravy Innotrans ve dnech 18. - 20. 9. 2018