Home  /  Aktuality  /  Stykače s montáží na přípojnici, odbuzovací stykače

Stykače s montáží na přípojnici, odbuzovací stykače

Stykače Microelettrica Scientifica řady N a TADN patří mezi špičku stacionárních výkonových stykačů v desingu montáže na přípojnici. Stykače vyráběné s různými možnostmi kombinací NO a NC pólů jsou vhodné do aplikací až 1000 V AC/DC a disponují možnou zátěží až 6 000 A / pól. Díky unikátní technologii vyfukování oblouku (zaoblená zapouzdřená komora vyplněná keramickými žebry) a svým izolačním vlastnostem jsou stykače schopny i při takto vysokém výkonu dosahovat minimálních rozměrů a malých vzdušných odstupů od okolních objektů.

Stykače řady N

Stykače Microelettrica Scientifica řady N (s montáží na přípojnici)

Široké možnosti konfigurovatelnosti a rozšiřitelnosti (až 6 pólů v řadě) činí ze stykačů řady N a TADN unikátní výkonový prvek i pro ty nejnáročnější aplikace. Různé kombinace pólů i vlastnosti jako mechanické blokování či zamykání jsou možné.

Řada stykačů TADN je charakteristická konfigurací 2 NO a 1 NC pólu, což stykač činí vhodným do budících systémů elektráren (např. odbuzování generátoru). Své uplatnění stykač nachází též v drážních aplikacích, ovládacích systémech vysokovýkonových AC a DC motorů, těžkém průmyslu či např. v obvodu ovládání jeřábu.

Odbuzovací stykač generátoru (Microelettrica TADN)

Odbuzovací stykač Microelettrica Scientifica řady TADN

Jednotlivé póly stykačů řady N a TADN je možné dodat v hodnotách tepelného proudu od 85 A až po 6 000 A, přičemž každý pól může být různě veliký.
Kromě jiného stykače vynikají snadnou údržbou, která je možná bez nutnosti jejiž demontáže (otevřená přístupná konstrukce).

Více informací naleznete na stránkách jednotlivých produktů: Stykače řady N, Odbuzovací stykače řady TADN


ČTĚTE TAKÉ:
Rozšiřujeme výhradní zastoupení výrobce ARTECHE i pro sektor energetiky a průmyslu
Pozvánka na Czech Raildays 2019
Relé ARTECHE využity v kosmickém středisku rakety Ariane 6

Průvodce
NEWSLETTER
Katalogy ke stažení

KONTAKTY

E-mail: railcomp@railcomp.cz
E-shop: www.zkousecky.cz
Tel: +420 777 86 77 31
Další kontakty →
Poptávkový formulář
Stykače s montáží na přípojnici, odbuzovací stykače. Stykače Microelettrica Scientifica řady N a TADN. Jedná se o plně konfigurovatelné a vícepólové (NO a NC) stykače s montáží na přípojnici i v provedení odbuzovacích stykačů pro generátory.