Home  /  O společnosti  /  Profil společnosti

Profil společnosti

Původně obchodně montážní elektrotechnická společnost změnila v roce 2004 majitele, název na Rail Comp s.r.o. a začala se věnovat především obchodu s komponenty pro drážní vozidla (vlaky, tramvaje, trolejbusy, příměstské jednotky a elektrobusy) a dále pro stejnosměrné měnírny a těžký průmysl.

Naše společnost v současnosti na českém a slovenském trhu výhradně zastupuje španělského výrobce relé pro dráhu a energetiku - společnost ARTECHE, švýcarskou firmu PIXY AG, specialistu na PC LCD displeje pro drážní vozidla i těžký průmysl a italského výrobce silnoproudých trakčních přístrojů (stykače, odpojovače, odporníky aj.) Microelettrica Scientifica (člen Knorr-Bremse Group).

Skrze společnost Microelettrica Scientifica jsme se v roce 2012 stali distributorem ventilátorů COMET a odporníků HEINE Resistors na českém a slovenském trhu.

Rail Comp s.r.o. se věnuje i dodávkám náhradních dílů na tramvaje, lokomotivy, stejnosměrné měnírny a také dodávkám komponentů pro široký průmysl a energetiku.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Jiří Svěrák
jednatel

Průvodce
NEWSLETTER
Katalogy ke stažení

KONTAKTY

E-mail: railcomp@railcomp.cz
E-shop: www.zkousecky.cz
Tel: +420 777 86 77 31
Další kontakty →
Poptávkový formulář
Profil společnosti. Naše společnost výhradně zastupuje španělského výrobce relé ARTECHE, švýcarskou firmu PIXY AG, specialistu na PC LCD displeje pro drážní vozidla i těžký průmysl a italského výrobce silnoproudých trakčních přístrojů (stykače, odpojovače, odporníky aj.) Microelettrica Scientifica, výrobce ventilátorů COMET a odporníků HEINE. Rail Comp s.r.o. se věnuje i dodávkám náhradních dílů na tramvaje, lokomotivy a stejnosměrné měnírny.